Startlijst  zondag 28 november 2021
Let op in verband met de huidige corona regels kan er maximaal
een begeleider per ruiter aanwezig zijn. De bar is wel geopend maar
wij houden ons aan de “corona regels” dus de 1,5 m afstand en een
QR code zijn verplicht.

Er wordt losgereden in de binnenbaan, iedereen is er zelf verantwoordelijk
voor dat zij op tijd klaar staan. De eerste groep wordt voorgelezen, vanaf
de tweede groep moeten de ruiters zelf een voorlezer regelen.
Heel veel succes en plezier allemaal !

Losrijden eerste groep 13:15 tot 13:30
Klasse   Naam                                              Pony/paard       starttijd
F1B        Fenna Engelsman                         Indy                    13:30
F1B        Sacha Engelsman                          Coco                   13:38
F3B        Ashley Renssen                             Charley               13:46
F3B        Julia Smeele                                   Indy                    13:54
F3B        Mies Rutten                                    Coco                   14:02
F3B        Mila Brus                                        Charley               14:10
F4B        Amy Jansen                                    Sancy                  14:18
F4B        Janna Sargentini                           Blue                    14:26
F4B        Hannah Medemblik                      Sancy                  14:34
F5B        Annabele Jansen                            Dotje                   14:42
Prijsuitreiking eerste groep rond 15:00 uur
Losrijden tweede groep 14:50 tot 15:10
F6B        Dylaine Krijgsman                        Elister                 15:10
F6B        Julia Jokhes                                    Omar                  15:17
F6B        Jeannette Stibbe                            Sir                        15:24
F4B        Nika Bijlsma                                   Vic                       15:31
F6B        Daphne vd Heuvel                        Juno                    15:38
F7B        Doro Wiese                                     Paige                   15:45
F10B     Yvonne vd Goorbergh                   Flea                     15:52
F10B     Maureen Mooij                               Kent                    15:59
Prijsuitreiking tweede groep 16:20
Losrijden derde groep 16:06 tot 16:20
B            Yona Konst                                     Vic                       16:20
B            Onne Gubbels                                Paige                   16:27
B            Tim Snoeken                                  Valente               16:34
B            Aimee Commandeur                    Indy                     16:41
B            Kiki Maria                                      Koh I Noor         16:48
De derde groep kunnen na afloop hun protocol ophalen

Zorg dat je ruim van te voren aanwezig bent
Vergeet je ruiterpaspoort niet
De theorie die een aantal ruiters moeten leren staat in het fnrs handboek

Veel plezier