Startlijst zondag 26 juni 2022
FNRS Dressuur wedstrijd

Let op wij rijden de nieuwe F proeven
Vergeet je ruiterpaspoort niet
Veel plezier allemaal !

Losrijden eerste groep 13:40 tot 14:00 uur
klasse   Naam                            Paard/pony       starttijd

F3B        Nora Flameling               Blue                        14:00
F4B        Stacey Charmes               Coco                       14:08
F4B        Ashley Renssen               Indy                        14:16
F5B        Izzy van Dijken                Blue                        14:24
F5B        Amy Janssen                    Sancy                      14:32
F6B        Janna Sargentini             Charlie                   14:40
F6B        Romee Houthoff              July                        14:48
F6B        Annabelle Janssen          Dotje                      14:56
Prijsuitreiking omstreeks 15:20

Losrijden tweede groep van 15:05 tot 15:20
klasse   Naam                               Paard/pony       starttijd

F6B        Linda Siegers                     Coco                       15:20+ theorie
F7B        Dylaine Krijgsman            Elister                    15:27
F9B        Nadine Hoitsema              Eranka                   15:34
F10B     Kiki Maria                            Sancy                     15:41
F12B     Maureen Mooij                    Kent                       15:48
F12B     Aimee Commandeur          Indy                       15:55
F13B     Danielle Mooij                     Flea                        16:02+ theorie
Prijsuitreiking omstreeks 16:25

Losrijden derde groep van 16:10 tot 16:25
F6B        NIka Bijlsma                    Vic                       16:25
F6B        Ea Polman                        Belina                 16:32+ theorie
F7B        Jeannette Stibbe              Athos                  16:39 + theorie
F8B        Lune du Cloo                    Bram                  16:46 + theorie
F9B        Doro Wiese                       Zarah                  16:53
F9B        Marieke Groeneveld       Sam                     17:00 + theorie
F9B        Pieter van Leeuwen        Elister                 17:07
F10B      Yvonne vd Goorberg       Flea                     17:14
Prijsuitreiking omstreeks 17:30